Produkte > ERP POWER, LLC > VZM100W-24
VZM100W-24
VZM100W-24 ERP Power, LLC
vzm-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 90 W, 24 V CV LED DRIVER WITH 0-
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.85" L x 1.20" W x 0.88" H (148.7mm x 30.4mm x 22.4mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.75A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 201 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZM100W-24 ERP Power, LLC
Description: 90 W, 24 V CV LED DRIVER WITH 0-, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.85" L x 1.20" W x 0.88" H (148.7mm x 30.4mm x 22.4mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.75A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 90 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VZM100W-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VZM100W-24 VZM100W-24 Hersteller : ERP vzm_series_datasheet-1843422.pdf LED Power Supplies 90W 24V 0.38-3.75A CV W/Dimming