Produkte > CONXALL / SWITCHCRAFT > W3280-10SG-328
W3280-10SG-328
W3280-10SG-328 Conxall / Switchcraft
W3280_1XSG_3XX_CD-1669942.pdf
Hersteller: Conxall / Switchcraft
Standard Circular Connector MU WR CBL 10#20 SKT CRIMP
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W3280-10SG-328 Conxall / Switchcraft
Description: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Orientation: E, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Thermoplastic, Primary Material: Plastic.
Weitere Produktangebote W3280-10SG-328
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W3280-10SG-328 Hersteller : Conxall/Switchcraft Description: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: E
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)