Produkte > CONXALL/SWITCHCRAFT > W5282-12PG-328
W5282-12PG-328 Conxall/Switchcraft
Hersteller: Conxall/Switchcraft
Description: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 12
Orientation: E
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Thermoplastic
Primary Material: Plastic
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W5282-12PG-328 Conxall/Switchcraft
Description: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 12, Orientation: E, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Thermoplastic, Primary Material: Plastic.