Produkte > IPS > WAKSPOWER11-G4-10K0-RT-BC192
WAKSPOWER11-G4-10K0-RT-BC192
  • WAKSPOWER11-G4-10K0-RT-BC192
  • WAKSPOWER11-G4-10K0-RT-BC192
WAKSPOWER11-G4-10K0-RT-BC192 IPS
wp11-g4-10k0-rt-bc192_en.pdf wakspower11-g4-10k0-3_spec_en.pdf
Hersteller: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: UPS; 10kW; 10kVA; 230V; screw terminal; RACK; 0÷40°C
Operating temperature: 0...40°C
Connection: screw terminal
Battery/ rechargeable battery: none
Power supply unit features: pure sinusoid
Version: RACK
Type of power supply: UPS
Number of rechargeable batteries: 0
Body dimensions: 440x580x88mm
Power factor: ≥0.99
Supply voltage: 230V
Rechargeable battery voltage: 12V
Power: 10kW; 10kVA
Frequency: 40...70Hz
Output voltage frequency: 50...60Hz
Output voltage: 230V
Useful height (U): 2U
Interface: RS232
Topology: On-Line
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WAKSPOWER11-G4-10K0-RT-BC192 IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: UPS; 10kW; 10kVA; 230V; screw terminal; RACK; 0÷40°C, Operating temperature: 0...40°C, Connection: screw terminal, Battery/ rechargeable battery: none, Power supply unit features: pure sinusoid, Version: RACK, Type of power supply: UPS, Number of rechargeable batteries: 0, Body dimensions: 440x580x88mm, Power factor: ≥0.99, Supply voltage: 230V, Rechargeable battery voltage: 12V, Power: 10kW; 10kVA, Frequency: 40...70Hz, Output voltage frequency: 50...60Hz, Output voltage: 230V, Useful height (U): 2U, PC accessories application: advanced single and multi-processor servers protection; computers; telecommunication equipment protection, Interface: RS232, Protection: anti-overload OLP; discharge below; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Topology: On-Line.