WBR25-25A
WBR25-25A Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0004051316_1-2540010.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 25uF 25V
auf Bestellung 379 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WBR25-25A Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 25UF 25V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +150%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.280" Dia x 0.570" L (7.11mm x 14.49mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 19Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 25 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 31 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 35.65 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote WBR25-25A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WBR25-25A WBR25-25A Hersteller : Cornell Dubilier Knowles WBR.pdf Description: CAP ALUM 25UF 25V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +150%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.280" Dia x 0.570" L (7.11mm x 14.49mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 19Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 25 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 31 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 35.65 mA @ 100 kHz