WCI1005CP19NGDG
WCI1005CP19NGDG INPAQ Technology Co., Ltd
WCI1005CP%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CHIP IND 1005,19.0NH,G,24Q,0.48A
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 3.04GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Inductance: 19 nH
Current Rating (Amps): 480 mA
auf Bestellung 2725 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCI1005CP19NGDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CHIP IND 1005,19.0NH,G,24Q,0.48A, Tolerance: ±2%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 3.04GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm), Inductance: 19 nH, Current Rating (Amps): 480 mA.