WCI4532CP1R2GDG
WCI4532CP1R2GDG INPAQ Technology Co., Ltd
WCI4532CP Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CHIP IND 4532,1200NH,G,62Q,0.48A
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 62 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 230MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.135" (3.43mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCI4532CP1R2GDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CHIP IND 4532,1200NH,G,62Q,0.48A, Tolerance: ±2%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 62 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 230MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.135" (3.43mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 480 mA.