Produkte > AMEC THERMASOL > WG-120S20020010
WG-120S20020010
WG-120S20020010 AMEC Thermasol
WG-S.pdf
Hersteller: AMEC Thermasol
Description: Silicone Thermal Filler Pad
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Thermal Pad
Thermal Resistivity: 0.12°C/W
Usage: Multi
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 12W/m-K
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WG-120S20020010 AMEC Thermasol
Description: Silicone Thermal Filler Pad, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Thermal Pad, Thermal Resistivity: 0.12°C/W, Usage: Multi, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 12W/m-K, Part Status: Active.