Produkte > AMEC THERMASOL > WG-80NS20020020
WG-80NS20020020
WG-80NS20020020 AMEC Thermasol
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Thermal Pad
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 8.0W/m-K