Produkte > AMEC THERMASOL > WG-80S20020020
WG-80S20020020
WG-80S20020020 AMEC Thermasol
WG-S.pdf
Hersteller: AMEC Thermasol
Description: Therm pad 200x200x2mm 8.0W/mk
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone Rubber
Shape: Square
Thickness: 0.0800" (2.032mm)
Type: Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.29°C/W
Usage: Thermally Conductive
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 8.0W/m-K
Adhesive: None
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details WG-80S20020020 AMEC Thermasol
Description: Therm pad 200x200x2mm 8.0W/mk, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone Rubber, Shape: Square, Thickness: 0.0800" (2.032mm), Type: Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.29°C/W, Usage: Thermally Conductive, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 8.0W/m-K, Adhesive: None.