Produkte > AMEC THERMASOL > WGCF20-0.5-A1
WGCF20-0.5-A1
WGCF20-0.5-A1 AMEC Thermasol
Shape: Rectangular
Thickness: 0.020" (0.50mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.07°C/W
Usage: Multi
Outline: 150.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K
Part Status: Active
auf Bestellung 8 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details WGCF20-0.5-A1 AMEC Thermasol
Description: Carbon Fibre Thermal Filler Pad, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Silicone Rubber, Shape: Rectangular, Thickness: 0.020" (0.50mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.07°C/W, Usage: Multi, Outline: 150.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 20W/m-K, Part Status: Active.