Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP201610S-R33MLDG
WIP201610S-R33MLDG
WIP201610S-R33MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP201610S L Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 2016 0.33UH 20% D
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Current - Saturation (Isat): 6.1A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.2 A
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP201610S-R33MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 2016 0.33UH 20% D, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Current - Saturation (Isat): 6.1A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 4.2 A.