Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP252010S-R47MLDG
WIP252010S-R47MLDG
WIP252010S-R47MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP252010S%20L%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 2520 0.47UH 20% D
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP252010S-R47MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 2520 0.47UH 20% D, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.4 A.