Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP322512A-6R8MLDG
WIP322512A-6R8MLDG
WIP322512A-6R8MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP322512A%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 3225 6.8UH 20% DC
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
auf Bestellung 2343 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP322512A-6R8MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 3225 6.8UH 20% DC, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.