Produkte > VISHAY > WK202070A2709J2500
WK202070A2709J2500
WK202070A2709J2500 Vishay
wkxwrx.pdf
Hersteller: Vishay
Metal Oxide Resistors WK2 27R 200 5% A5
auf Bestellung 4954 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WK202070A2709J2500 Vishay
Description: WK2 27R 200 5% A5, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 27 Ohms.
Weitere Produktangebote WK202070A2709J2500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 27 Ohms