WK202070B2203JD500
WK202070B2203JD500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
wkxwrx.pdf
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: WK2 220K 100 5% R5
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 kOhms
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WK202070B2203JD500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: WK2 220K 100 5% R5, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 220 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WK202070B2203JD500 Hersteller : Vishay / Draloric wkxwrx.pdf Metal Oxide Resistors 220Kohms 5% 100ppm