Produkte > PCTEL / AMPHENOL > WLP2458NGP
WLP2458NGP
WLP2458NGP PCTEL / Amphenol
WLP2458NGP.pdf
Hersteller: PCTEL / Amphenol
Antennas 2.4/5GHZ NGP LOW PROFILE MOBILE ANTENNA
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WLP2458NGP PCTEL / Amphenol
Description: RF ANT 2.45GHZ DOME TNC M BRKT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Through Hole, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 3dBi, 3.5dBi, Termination: TNC Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.732" (44.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WLP2458NGP WLP2458NGP Hersteller : Amphenol PCTEL WLP2458NGP.pdf Description: RF ANT 2.45GHZ DOME TNC M BRKT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount, Through Hole
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 3dBi, 3.5dBi
Termination: TNC Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.732" (44.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 10 W