Produkte > BRADY CORPORATION > WM-150-174-PK
WM-150-174-PK
WM-150-174-PK Brady Corporation
B-500.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 1.5 IN H
Packaging: Bulk
Color: Black Legend, White Background
Material: Vinyl Cloth
Type: Wire Marker, Cards
Size: 0.75" W x 1.50" L (19.1mm x 38.1mm)
Legend: 150-174
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WM-150-174-PK Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 1.5 IN H, Packaging: Bulk, Color: Black Legend, White Background, Material: Vinyl Cloth, Type: Wire Marker, Cards, Size: 0.75" W x 1.50" L (19.1mm x 38.1mm), Legend: 150-174.