WMC08D22K-F
WMC08D22K-F Cornell Dubilier Knowles
WMC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2200PF 10% 80VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 50V
Voltage Rating - DC: 80V
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.406" L (4.70mm x 10.30mm)
auf Bestellung 119 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMC08D22K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2200PF 10% 80VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 50V, Voltage Rating - DC: 80V, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.406" L (4.70mm x 10.30mm).
Weitere Produktangebote WMC08D22K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMC08D22K-F WMC08D22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMC-20619.pdf Film Capacitors 0.0022uF 80V 10%