WMC2D15K-F
WMC2D15K-F Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0008208617_1-2540162.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.0015uF 200V 10%
auf Bestellung 806 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMC2D15K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 1500PF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.406" L (4.70mm x 10.30mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMC2D15K-F WMC2D15K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles WMC.pdf Description: CAP FILM 1500PF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 1500 pF
Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.406" L (4.70mm x 10.30mm)