WMF05P68K-F
WMF05P68K-F Cornell Dubilier Knowles
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 50VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 50V
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.524" Dia x 1.063" L (13.30mm x 27.00mm)
auf Bestellung 2736 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF05P68K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 50VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 50V, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.524" Dia x 1.063" L (13.30mm x 27.00mm).