WMF1P22K-F
WMF1P22K-F Cornell Dubilier - CDE
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.220uF 100V 10%
auf Bestellung 789 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF1P22K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.374" Dia x 1.063" L (9.50mm x 27.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF1P22K-F WMF1P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles WMF.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.374" Dia x 1.063" L (9.50mm x 27.00mm)