WMF1S15K-F
WMF1S15K-F Cornell Dubilier Knowles
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC AXIA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.244" Dia x 0.563" L (6.20mm x 14.30mm)
auf Bestellung 2786 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF1S15K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC AXIA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 100V, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.244" Dia x 0.563" L (6.20mm x 14.30mm).
Weitere Produktangebote WMF1S15K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF1S15K-F WMF1S15K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMF.pdf Film Capacitors 0.015uF 100V 10%