WMF2S47K-F
WMF2S47K-F Knowles / Illinois Capacitor
WMF.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.047uF 200V 10%
auf Bestellung 2436 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF2S47K-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC AXIA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.811" L (7.50mm x 20.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF2S47K-F WMF2S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles WMF.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC AXIA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.811" L (7.50mm x 20.60mm)
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
WMF2S47K-F WMF2S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMF.pdf Film Capacitors 0.047uF 200V 10%