WMF4P22K-F
WMF4P22K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
WMF-3081746.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 400V .22uF AX POLY
auf Bestellung 59 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF4P22K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.594" Dia x 1.374" L (15.10mm x 34.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF4P22K-F WMF4P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles WMF.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.594" Dia x 1.374" L (15.10mm x 34.90mm)
auf Bestellung 2217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
WMF4P22K-F WMF4P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor WMF.pdf Film Capacitors 400V .22uF AX POLY
auf Bestellung 115 Stücke:
WMF4P22K-F WMF4P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMF.pdf Film Capacitors 400V .22uF AX POLY