WMF4S33K-F
WMF4S33K-F Cornell Dubilier Knowles
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC AXIA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.874" L (9.50mm x 22.20mm)
auf Bestellung 2957 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF4S33K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC AXIA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.874" L (9.50mm x 22.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF4S33K-F WMF4S33K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMF.pdf Film Capacitors 0.033uF 400V 10%