WMF4S47K-F
WMF4S47K-F Cornell Dubilier Knowles
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC AXIA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.433" Dia x 0.874" L (11.00mm x 22.20mm)
auf Bestellung 1824 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF4S47K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC AXIA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.433" Dia x 0.874" L (11.00mm x 22.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF4S47K-F WMF4S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMF.pdf Film Capacitors 0.047uF 400V 10%