WMF4W1P25K-F
WMF4W1P25K-F Cornell Dubilier Knowles
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.25UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 1.25 µF
Size / Dimension: 0.988" Dia x 2.000" L (25.10mm x 50.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF4W1P25K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.25UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 1.25 µF, Size / Dimension: 0.988" Dia x 2.000" L (25.10mm x 50.80mm).