Produkte > MACOM > WST4100D-GP4
WST4100D-GP4
WST4100D-GP4 MACOM
WST4100D.pdf
Hersteller: MACOM
GaN FETs Die, DC - 8 GHz, 15W, G28V5-1C
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WST4100D-GP4 MACOM
Description: DIE, DC - 8 GHZ, 15W, G28V5-1C, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Current Rating (Amps): 4.3A, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 0Hz ~ 8GHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 15W, Gain: 7dB, Technology: GaN, Supplier Device Package: Die, Voltage - Rated: 84 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WST4100D-GP4 Hersteller : MACOM Technology Solutions WST4100D.pdf Description: DIE, DC - 8 GHZ, 15W, G28V5-1C
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Current Rating (Amps): 4.3A
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 0Hz ~ 8GHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 15W
Gain: 7dB
Technology: GaN
Supplier Device Package: Die
Voltage - Rated: 84 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA