Produkte > MACOM > XB1004-BD-000V
XB1004-BD-000V MACOM
XB1004-BD-MACOMTech.pdf
Hersteller: MACOM
RF Amplifier MMIC,DIE,BUF,16-30G,GEL PAK
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XB1004-BD-000V MACOM
Description: MMIC,DIE,BUF,16-30G,GEL PAK, Packaging: Bulk, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 16GHz ~ 30GHz, RF Type: LMDS, VSAT, Voltage - Supply: 4V, Gain: 18dB, Current - Supply: 100mA, Noise Figure: 5.5dB, P1dB: 20dBm, Test Frequency: 16GHz ~ 30GHz, Supplier Device Package: Die.
Weitere Produktangebote XB1004-BD-000V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XB1004-BD-000V Hersteller : MACOM Technology Solutions Description: MMIC,DIE,BUF,16-30G,GEL PAK
Packaging: Bulk
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 16GHz ~ 30GHz
RF Type: LMDS, VSAT
Voltage - Supply: 4V
Gain: 18dB
Current - Supply: 100mA
Noise Figure: 5.5dB
P1dB: 20dBm
Test Frequency: 16GHz ~ 30GHz