XB1008-QT-0G00 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: MMIC,BUFFER AMP,PKG, QFN 16L (3X
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-TFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10GHz ~ 21GHz
RF Type: VSAT
Voltage - Supply: 4V
Gain: 17dB
Current - Supply: 100mA
Noise Figure: 4.5dB
P1dB: 18dBm
Test Frequency: 10GHz ~ 21GHz
Supplier Device Package: 16-QFN (3x3)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XB1008-QT-0G00 MACOM Technology Solutions
Description: MMIC,BUFFER AMP,PKG, QFN 16L (3X, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-TFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10GHz ~ 21GHz, RF Type: VSAT, Voltage - Supply: 4V, Gain: 17dB, Current - Supply: 100mA, Noise Figure: 4.5dB, P1dB: 18dBm, Test Frequency: 10GHz ~ 21GHz, Supplier Device Package: 16-QFN (3x3).