Produkte > TGS > XB16M93440S410
XB16M93440S410
XB16M93440S410 TGS
XB16M93440S410.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 16.9344MHZ 30ppm, 10pF 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 45 Ohms
Frequency: 16.9344 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details XB16M93440S410 TGS
Description: CRYSTAL 16.9344MHZ 30ppm, 10pF 4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 45 Ohms, Frequency: 16.9344 MHz.