Produkte > TGS > XD12M00000S420
XD12M00000S420
XD12M00000S420 TGS
XD12M00000S420.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 12MHZ 20ppm, 20pF 4 Pads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 12 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XD12M00000S420 TGS
Description: CRYSTAL 12MHZ 20ppm, 20pF 4 Pads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 12 MHz.