Produkte > TGS > XD24M57600S001
XD24M57600S001
XD24M57600S001 TGS
XD24M57600S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTALS 24.576MHZ 50PPM 20PF SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 24.576 MHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XD24M57600S001 TGS
Description: CRYSTALS 24.576MHZ 50PPM 20PF SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 24.576 MHz.