Produkte > TGS > XD25M00000S420
XD25M00000S420
XD25M00000S420 TGS
XD25M00000S420.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 25M 20PPM,20PF 4 Pads, S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 25 MHz
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XD25M00000S420 TGS
Description: CRYSTAL 25M 20PPM,20PF 4 Pads, S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 25 MHz.