Produkte > TGS > XD8M192000S420
XD8M192000S420
XD8M192000S420 TGS
XD8M192000S420.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 8.192M 20PPM,20PF 4 Pads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 8.192 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XD8M192000S420 TGS
Description: CRYSTAL 8.192M 20PPM,20PF 4 Pads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 8.192 MHz.