Produkte > BUSSMANN / EATON > XEV10-30-1P
XEV10-30-1P
XEV10-30-1P Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 10MM EV FUSE
auf Bestellung 128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XEV10-30-1P Bussmann / Eaton
Description: 10MM EV FUSE, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial Bend Cylinder, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA, Voltage Rating - DC: 500 VDC.
Weitere Produktangebote XEV10-30-1P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XEV10-30-1P Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: 10MM EV FUSE
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial Bend Cylinder
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA
Voltage Rating - DC: 500 VDC