Produkte > TGS > XF12M00000S412
XF12M00000S412
XF12M00000S412 TGS
XF12M00000S412.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 12MHZ 10ppm, 12pF 4 Pads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 12 MHz
auf Bestellung 60000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details XF12M00000S412 TGS
Description: CRYSTAL 12MHZ 10ppm, 12pF 4 Pads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 12 MHz.