Produkte > TGS > XF18M00000S412
XF18M00000S412
XF18M00000S412 TGS
XF18M00000S412.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 18M 10PPM, 12PF 4 Pads,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 18 MHz
auf Bestellung 60000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details XF18M00000S412 TGS
Description: CRYSTAL 18M 10PPM, 12PF 4 Pads,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 18 MHz.