Produkte > TGS > XF24M00000S420
XF24M00000S420
XF24M00000S420 TGS
3372_XF24M00000S420.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 24M 10PPM,20PF 4 Pads,SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 24 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details XF24M00000S420 TGS
Description: CRYSTAL 24M 10PPM,20PF 4 Pads,SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 24 MHz.