Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > XG21M25000L114
XG21M25000L114
XG21M25000L114 NextGen Components
XG21M25000L114.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CRYSTAL 21.25MHZ 5ppm 14PF UM-1
Packaging: Bulk
Package / Case: UM-1
Load Capacitance: 14pF
Size / Dimension: 0.311" L x 0.126" W (7.90mm x 3.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±5ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 21.25 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XG21M25000L114 NextGen Components
Description: CRYSTAL 21.25MHZ 5ppm 14PF UM-1, Packaging: Bulk, Package / Case: UM-1, Load Capacitance: 14pF, Size / Dimension: 0.311" L x 0.126" W (7.90mm x 3.20mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±5ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 21.25 MHz.