Produkte > TGS > XH16M00000S418
XH16M00000S418
XH16M00000S418 TGS
3372_XH16M00000S418.pdf
Hersteller: TGS
Description: 16MHz Crystal 30ppm 18pF 4P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49SX
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.492" L x 0.195" W (12.50mm x 4.95mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 16 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details XH16M00000S418 TGS
Description: 16MHz Crystal 30ppm 18pF 4P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49SX, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.492" L x 0.195" W (12.50mm x 4.95mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 16 MHz.