Produkte > TGS > XI27M12000S412
XI27M12000S412
XI27M12000S412 TGS
XI27M12000S412.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 27.12M 10PPM, 12PF 4 Pad
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 27.12 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details XI27M12000S412 TGS
Description: CRYSTAL 27.12M 10PPM, 12PF 4 Pad, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 27.12 MHz.