Produkte > TGS > XI38M40000S408
XI38M40000S408
XI38M40000S408 TGS
XI38M40000S408.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 38.4M 10PPM, 8PF 4 Pads,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XI38M40000S408 TGS
Description: CRYSTAL 38.4M 10PPM, 8PF 4 Pads,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 38.4 MHz.