Produkte > TGS > XI52M00000S410
XI52M00000S410
XI52M00000S410 TGS
XI52M00000S410.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 52MHZ 10ppm, 10pF 4 Pads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 52 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XI52M00000S410 TGS
Description: CRYSTAL 52MHZ 10ppm, 10pF 4 Pads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 52 MHz.