Produkte > 3M HEALTHCARE > XL30PP002B0A
XL30PP002B0A
XL30PP002B0A 3M Healthcare
betafinetm-xl-series-pleated-polypropylene-filter.pdf
Hersteller: 3M Healthcare
Description: BETAFINE XL SERIES FILTER CARTRI
Packaging: Bulk
Diameter: 2.638" (67.00mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 80°C - Max
Height: 30.000" (762.00mm)
Applications: Industrial
Particle Size: 0.2µm (Nominal)
Pressure Range: 0.5PSI ~ 1PSI
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XL30PP002B0A 3M Healthcare
Description: BETAFINE XL SERIES FILTER CARTRI, Packaging: Bulk, Diameter: 2.638" (67.00mm), Type: Filter Cartridge, Operating Temperature: 80°C - Max, Height: 30.000" (762.00mm), Applications: Industrial, Particle Size: 0.2µm (Nominal), Pressure Range: 0.5PSI ~ 1PSI.