XN0421500L
XN0421500L Panasonic Electronic Components
XN04215_Rev_Nov_2011.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased (Dual)
Power - Max: 300mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms
Supplier Device Package: MINI6-G1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XN0421500L Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased (Dual), Power - Max: 300mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V, Frequency - Transition: 150MHz, Resistor - Base (R1): 10kOhms, Supplier Device Package: MINI6-G1.
Weitere Produktangebote XN0421500L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 300mW
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms