Produkte > TGS > XN16M00000S100
XN16M00000S100
XN16M00000S100 TGS
XN16M00000S100.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 16MHZ 30ppm, 20pF 2 Pads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Surface Mount
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XN16M00000S100 TGS
Description: CRYSTAL 16MHZ 30ppm, 20pF 2 Pads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Surface Mount, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 16 MHz.