Produkte > TGS > XR14M74560S416
XR14M74560S416
XR14M74560S416 TGS
3372_XR14M74560S416.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 30ppm, 16pF 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 16pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 2-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms
Frequency: 14.7456 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details XR14M74560S416 TGS
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 30ppm, 16pF 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 16pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 2-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms, Frequency: 14.7456 MHz.