Produkte > TGS > XR30M00000S418
XR30M00000S418
XR30M00000S418 TGS
3372_XR30M00000S418.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 30MHZ 30ppm, 18pF 2 Pads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 30 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details XR30M00000S418 TGS
Description: CRYSTAL 30MHZ 30ppm, 18pF 2 Pads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 30 MHz.